Dariusz Król

30.11.2015 (08:45)

Nowy album LIPALI - 'Fasady" do zgarnięcia u Dawida!Tuż po niedzielnym premierowym koncercie w Proximie w tym tygodniu Dawid Zygmunt ma dla Was Fasady - najnowszy krążek LIPALI. Po 19.00 również wywiad z muzykami formacji.

Fasady to piąty w dyskografii album Lipali, ale pierwszy nagrany w czteroosobowym składzie. W 2015 roku do Lipy, Qlosa i Luka dołączył Roman Bereźnicki.

Na Fasadach słychać jak muzyka dojrzewa z zespołem - jest miejsce na ogień i zabawę, ale też nie brakuje przestrzeni na miłość i refleksję. Poszukiwanie - siebie, szczęścia, wolności i sensu życia jest wyczuwalne w każdym dźwięku i słowie.


11 zupełnie nowych kawałków to historia człowieka, który ma wiele za sobą, ale nadal szuka odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jaką drogę wybrać? Jak kochać, kiedy we wspólne życie wdziera się rutyna? Czym jest człowiek? Jak szczęśliwie żyć, gdy dookoła tyle wojen i cierpienia?

Wiele pytań, niewiele odpowiedzi. Fasady są inne, niż wszystkie pozostałe płyty LIPALI, ale jak zawsze zespół trafia w sedno tego, co w życiu najważniejsze. Nadal jest prosto, bezpośrednio i bezkompromisowo.

Lista utworów:

1. Ludzie 1.2
2. A gdyby tak…
3. Kumulacja
4. Sunrise
5. Wolność
6. Krajobrazy bez człowieka
7. Tuż za twoim progiem
8. Wschód
9. Lava love
10. Kawy dwie
11. Chłopcy

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz