Dariusz Król

01.11.2015 (23:43)

Tylko w @ktywacji zaproszenia na koncert Fisz Emade Tworzywo!W tym tygodniu w @ktywacji mamy dla Was zaproszenia na koncert braci Waglewskich!
Słuchaj Agi i Wiktora od 6.00 w Esce ROCK i zdobądź wejściówki do Stodoły!

Duet braci Waglewskich - Fisz Emade Tworzywo z materiałem z okrzykniętego najlepszą płytą 2014 roku krążka Mamut wystąpią 10 listopada w klubie Stodoła.
Przez lata Fisz i Emade przyzwyczajali fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich najnowszy album pt. Mamut jest tego najlepszym przykładem.
Na tej „najlepszej polskiej płycie 2014 roku” (Gazeta Wyborcza), obok utworów hip-hopowych, tak charakterystycznych dla braci, znajdziemy m.in. okraszony kwartetem smyczkowym duet z Kasią Nosowską, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensembble Terrible.
Często sporym zaskoczeniem dla słuchaczy jest współpraca muzyków z Justyną Święs z zespołu The Dumplings; wokalistka zaśpiewała wraz z Fiszem promujący cały album singiel Pył oraz utwór Ślady.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz