Dariusz Król

05.10.2015 (16:04)

Red Sun Rising, Pop Evil, Neony i Revolver! - Gramy bo Chcemy! Red Sun Rising - The Other Side, Pop Evil - Footsteps, Revolver! - Za ciebie i Neony - Mydlane bańki - sprawdź nasze nowości!

Red Sun Rising - The Other Side
Za Oceanem są sprawcami sporego zamieszania na rockowym rynku już od kilku lat. W sierpniu wydali swój trzeci album o wdzięcznym tytule Polyester Zeal i z niego właśnie pochodzi kawałek The Other Side, który z pełnym przekonaniem Wam polecamy!

Pop Evil - Footsteps
Stawiają na image - nie da się ukryć, ale na szczęście pop mają tylko w nazwie ;) Graja naprawdę soczystego rocka!
Singiel Footsteps promuje wydany właśnie czwarty (a dla niektórych piaty) album Amerykanów zatytułowany Up. Czy sprawdzą sie na naszym rynku? Oceńcie!

Revolver! - Za ciebie
Najpierw zaprezentowali energetyczny Twój dom, a teraz balladowa odsłona - Za ciebie. Czym jeszcze zaskoczy nas ekipa Mariusza Nałęcz-Nieniewskiego? Najlepiej przekonać się podczas Rocktober Fest Party już 3 listopada w Palladium. Głosujcie na Rockowy Top Wszechczasów i dajcie nam się zaprosić!

 

NEONY - Mydlane bańki
Reprezentanci Wrocławia również stawią sie 3 listopada na Rocktober Fest Party więc kolejny singiel z albumu Uniform ukazuje się w najwłaściwszym momencie!

 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz