Dariusz Król

21.09.2015 (06:09)

Nowy krążek Bring Me the Horizon - do zdobycia w @ktywacji!  W tym tygodniu mamy dla Was nowy album That's The Spirit formacji Bring Me the Horizon. Najnowszy krążek Brytyjczyków możecie zdobyć u Agi i Wiktora od 6.00 w @ktywacji Eski ROCK!

  Po dwóch latach intensywnej trasy koncertowej, Bring Me the Horizon powraca z nową płytą studyjną - ‘That’s The Spirit’.
Połączenie świata metalu i elementów muzyki masowej okazało się ogromnym sukcesem, tym bardziej, że zespół nie stracił nawet odrobiny wiarygodności czy jakości brzmienia.
 
Nowy krążek to jedenaście utworów zapewniających ekscytujące doznania pełne wielkich riffów, świetnych wokali i imponujących, stadionowych kompozycji. Album został nagrany na greckiej wyspie Santorini w studio Black Rock. Zmiksowano go w Londynie, zmasterowano w Nowym Jorku, a produkcją zajęli się sami Oli Sykes i Jordan Fish. 
 
 
 
Płytę zapowiadają utwory „Happy Song” oraz oficjalny singiel „Throne”, a ukazała się ona na nośniku CD, winyl+CD. Dostępny będzie także specjalny, kolekcjonerski box (CD, czapeczka, szablon z logo /parasol/ oraz sticker).
 
Tracklista:
 
1.  Doomed
2.  Happy Song
3.  Throne
4.  True Friends
5.  Follow You
6.  What You Need
7.  Avalanche
8.  Run
9.  Drown (New)
10. Blasphemy
11. Oh No 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz