Dariusz Król

09.08.2015 (23:19)

Reedycja 'Presence' Led Zeppelin - do zdobycia w Kultowej Godzinie !!! 

  W tym tygodniu w Kultowej Godzinie Eski ROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski ma dla Was zremasterowaną reedycję albumu 'Presence' formacji Led Zeppelin.
Słuchaj Kultowej Godziny Eski ROCK codziennie po 10.00.


W piątek, 31 lipca 2015 roku, zakończyła się przygotowywana z niezwykłą starannością od kilku lat przezJimmy'ego Page'a seria reedycji studyjnych albumów grupy Led Zeppelin. Tego dnia ponownie trafiły do sprzedaży płyty "Presence""In Through The Out Door" oraz wydana oryginalnie już po śmierci Johna Bonhama"Coda".
 
Muzyka została ponownie zmasterowana z oryginalnych taśm przez Jimmy'ego Page'a, który też raz jeszcze przeszukał domowe archiwa w poszukiwaniu dodatkowego materiału i również tym razem znalazł sporo ciekawostek.
 
Do wydanego w 1976 roku i nagranego w 18 dni w Monachium albumu "Presence", Jimmy dodał dysk z pięcioma wcześniej niepublikowanymi miksami utworów, a także innymi wersjami kawałków "For Your Life", "Achilles Last Stand" i "Royal Orleans" oraz instrumentalną kompozycję, wcześniej niepublikowaną "10 Ribs & All/Carrot Pod Pod (Pod)". Album zdobył szczyty list po obu stronach Atlantyku i wielokrotnie pokrył się platyną.  
 
 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz