Dariusz Król

07.07.2015 (15:48)

Intrygujący 'Don't Wanna Fight' formacji Alabama Shakes - już gramy 

 Hipnotyzujący singiel Don't Wanna Fight promuje drugi w dorobku formacji Alabama Shakes album zatytułowany Sound & Color.
Zespół cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem było gorące przyjęcie na zakończonym właśnie Open'er Festival.

 Poświęciliśmy sporo czasu na stworzenie tej płyty, z czego jestem bardzo zadowolona
 – mówi na temat Sound & Color wokalistka i gitarzystka Alabama ShakesBrittany Howard
Sound & Color jest wyczekiwanym następcą debiutu zespołu z 2012 roku, płyty Boys & Girls, która przyniosła im trzy nominacje do nagrody Grammy, w tym dla najlepszego nowego artysty. Okryty złotem album utorował im drogę do stania się jednym z najbardziej cenionych wykonawców koncertowych, występujących wszędzie, od Saturday Night Live, po główną scenę na festiwalach Bonnaroo i Glastonbury. 
 
Mogliśmy usiąść i zastanowić się nad tym, co nas ekscytuje, zbadać wszystkie rzeczy, które chcieliśmy zrobić na naszej pierwszej płycie. Ta płyta jest pełna różnogatunkowych piosenek. Dlatego dzisiaj jeszcze trudniej odpowiedzieć na pytanie „co to za zespół?”. Ja nie mam pojęcia.

Albumem Sound & Color Alabama Shakes udowadniają, że rozgłos jaki przyniósł im Boys & Girls nie był przypadkowy.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz