Dariusz Król

25.06.2015 (10:58)

Eska ROCK: Nowości - Halestorm, MUSE, Florence + The Machine, Lao Che, Neony, Power of Trinity 

  Co tydzień na naszej antenie pojawiają się nowości - poniżej kawałki, które zagościły na naszej playliście w ciągu ostatnich tygodni.

Halestorm - Amen

Najnowszy singiel z wydanego w kwietniu Into The Wild Life - trzeciego już albumu w dorobku Amerykanów, dowodzonych przez piękną i charyzmatyczną Lzzy Hale.


 

MUSE - Mercy

Kolejny po Psycho i Dead Inside singiel z kapitalnego albumu Drones. Numer z pewnością przywołuje wspomnienie deszczu konfetti podczas koncertu na Orange Warsaw Festival ;)


 


Florence And The Machine - Delilah

Każdy singiel z krążka How Big, How Blue, How Beautiful w ciągu kilku dni zdobywa Wasze uznanie - tak jest też z najnowszym. Już widzimy, że za nim przepadacie! 
Koncert Florencji już 12 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie.

 Lao Che - Wojenka

Ekipa Spiętego zawsze proponowała niebanalne w przekazie myśli i ma rzeszę oddanych fanów.Wojenka z pewnością to grono mocno powiększy! Numer ma w sobie TO COŚ, co powoduje, że chce się wracać do niego wielokrotnie, a cały album Dzieciom to pozycja warta zgłębienia - nie będziecie zawiedzeni!

 

 
Neony - Legalna Moskwa

Pierwszy singiel zapowiadający drugi album tej wrocławskiej kapeli. Premiera odbyła się na antenie Eski ROCK i wierzymy, że szybko zdobędą Wasze uznanie.

 


Power of Trinity - Oko

Z wydanej w ubiegłym rocku płyty Legorock to już czwarty singiel łódzkiej formacji. Do utworu powstał tym razem nietypowy, monochromatyczny teledysk, który pomogli sfinansować fani POT.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz