BK

11.05.2015 (13:47)

ESKA Rock: Revolver! - "Twój dom" już na naszej playliścieRevolver! - "Twój dom" na playliście ESKI Rock. Nowy zespół Mariusza Nałęcz-Nieniewskiego debiutuje w ESCE Rock 11 maja 2015.

Revolver! to najnowszy projekt Mariusza Nałęcz-Nieniewskiego, którego znacie przede wszystkim jako prowadzącego ESKI Rock - serwuje wam między innymi Kultową Godzinę. Teraz ma dla was utwór "Twój dom".

Od 11 maja na antenie ESKI Rock możecie usłyszeć go w nowej roli - kompozytora i tekściarza (słowa i muzyka numeru "Twój dom" są autorstwa Mariusza) oraz muzyka - w Revolverze gra na gitarze. A towarzyszą mu muzycy znani z innych zespołów.

Sekcja rytmiczna do piosenki "Twój dom" została nagrana jeszcze pod koniec lat 90-tych po czym.... taśma zaginęła - opowiada Mariusz Nałęcz-Nieniewski. Jej odnalezienie po latach spowodowało po pierwsze dokończenie nagrań, a po drugie powstanie trzech nowych utworów. Czasem złe przypadki zamieniają się w dobre efekty.

Niesamowitą historią jest też wejście w skład zespołu Michała Kaima. Kiedy Mariusz skontaktował się z nim w sprawie współpracy, okazało się, że wokalista wyemigrował do Australii. Po miesiącach rozmów i mailowania, zaczął rozważać powrót. To, że mógł znów śpiewać było jednym z ważniejszych powodów decyzji o przyjeździe do Polski.

Oto pełny skład zepołu Revolver!
Michał Kaim - voc (Watcher)
Mariusz Nałęcz-Nieniewski - git (Chocolate Spoon, Partizan, Marionety)
Wojciech Kuzyk - bas, git (Tadeusz Nalepa, Harlem, Kasia Kowalska, Urszula, Deriglasoff)
Jarosław Szlagowski - dr (Oddział Zamknięty, Lady Pank, Maanam, Tadeusz Nalepa)
Jacek Korzeniowski - keyb, git ( Edyta Bartosiewicz, Collage, Oddział Zamknięty)
gościnnie: Janek Pęczak-git (T.Love, Relievers)

"Twój dom" to jeden z 14 utworów, które znajdą się na płycie zespołu Revolver! - wkrótce więcej informacji na jego temat.
Revolver premiera
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz