17.03.2015 (12:30)

Słuchaj Kultowej Godziny i zgarnij reedycję płyty "Phisical Graffiti" Led Zeppelin!Odkryj na nowo dyskografię Led Zeppelin! Reedycja Phisical Graffiti jest do zgarnięcia w EsceROCK. Słuchajcie Kultowej Godziny!

Na albumie Phisical Graffiti Led Zeppelin znalazły się takie kawałki, jak Kashmir, czy The Rover. Kultowy krążek został wznowiony z okazji 40 - lecia swojej premiery. W oryginale ukazał się 24 lutego 1975 roku i był szóstym albumem w karierze zespołu.

Słuchaj EskiROCK i zgarnij wejściówki na warszawski koncert Hey Unplugged!

Za remastering z oryginalnych analogowych taśm odpowiada Jimmy Page. Legendarny muzyk, na potrzeby reedycji Phisical Graffiti, w swoich domowych archiwach znalazł także nigdy wcześniej niepublikowane kompozycje z tej płyty. Umieścił je na towarzyszącym regularnym, podwójnym krążku, dodatkowym dysku.

Podobnie jak w przypadku reedycji pierwszych pięciu krążków Led Zeppelin, tak i teraz przygotowano parę różnych formatów, miedzy innymi podwójne CD - zremasterowany album z repliką oryginalnej okładki, czy podwójny winyl - zremasterowany album na 180-gramowym winylu, z oprawą graficzną, która jest idealną repliką pierwszego tłoczenia albumu.

Muse "Psycho" - nowy kawałek na naszej playliście!

Słuchajcie EskiROCK od 10:00! Reedycję Phisical Graffiti Led Zeppelin, w Kultowej Godzinie,  ma dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz