05.03.2015 (17:00)

Nothing But Thieves - bilety na koncert w Warszawie już wkrótce do zgarnięcia w EsceROCK!Lubicie Nothing But Thieves? W EsceROCK, już niedługo, będziecie mogli zgarnąć wejściówki na ich warszawski koncert!

Agencja Go Ahead ogłosiła, że zespół Nothing But Thieves, który zachwycił publiczność na warszawskim koncercie Gerarda Waya, ponownie przyjedzie do Polski! Muzycy wystąpią 22 marca w klubie Hydrozagadka w Warszawie.

Nothing But Thieves, czyli Conor, Joe, Dom, Price i Phil przygotowują się do wydania debiutanckiej płyty. Póki co w sieci możemy znaleźć singiel promujący to wydawnictwo, Ban All The Music. Nothing But Thieves wśród swoich muzycznych inspiracji wymieniają między innymi Muse, Kasabian i Arcade Fire. Jak czytamy w informacji prasowej Go Ahead, wokalista grupy wielokrotnie podkreślał, że najważniejszy wpływ na jego śpiewanie miał materiał Jeffa Buckley'a.

Bilety na jedyny koncert Nothing But Thieves będzie można kupić na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Podwójne wejściówki, już niedługo, będziecie mogli wygrać także w wieczornym programie EskiROCK!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz