02.03.2015 (17:00)

Asaf Avidan - podwójne wejściówki na koncert do zgarnięcia w @ktywacji!Asaf Avidan na dwóch koncertach w Polsce! Asaf Avidan 14 marca zagra w Stodole w Warszawie. Dzień później pojawi się w klubie Studio w Krakowie. Mamy dla Was podwójne zaproszenia na warszawski koncert. Słuchajcie @ktywacji!

14 marca 2015 - Warszawa, STODOŁA i  15 marca 2015 - Kraków, STUDIO. W ramach swojej trasy koncertowej Gold Shadow Tour Asaf Avidan wystąpi na dwóch koncertach w Polsce!
 
Asaf Avidan pochodzi z Izraela. To wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista. Jego wyjątkowy głos o hipnotyzującej barwie porównywany jest często do tak kultowych artystów jak Janis Joplin, czy Robert Plant.

Gold Shadow Tour promuje najnowszy album Asafa Avidana o tym samym tytule. Jego premiera odbyła się w styczniu.

Przypomnijmy, że Asaf Avidan zadebiutował w 2006 roku EP-ką, na której znalazło się sześć kawałków. Dwa lata później na rynku ukazał się jego pierwszy studyjny album The Reckoning

Słuchajcie @ktywacji! Podwójne bilety na warszawski koncert Asafa Avidana maja dla Was Agnieszka Szkuta i Wiktor Brzozowski.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz