08.02.2015 (17:00)

@ktywacja: bilety na koncert The Subways do zgarnięcia!Lubicie The Subways? Teraz macie okazję zobaczyć ich na żywo! Przez cały tydzień, w @ktywacji, Agnieszka Szkuta i Wiktor Brzozowski będą mieć dla Was bilety na ich warszawski koncert. Ten już 18 lutego!

Zapowiada się naprawdę świetny koncert! The Subways w warszawskiej Proximie wystapią już 18 lutego. Jako support - zespoły Kill It Kid i Purple! Jeśli chcielibyście stać się częścią tego wydarzenia, nic prostszego! Słuchajcie EskiROCK od 6:00! Bilety na koncert The Subways w Warszawie - przez cały tydzień - będą mieć dla Was Agnieszka i Wiktor!

Radar: namierzamy, wyszukujemy, sprawdzamy. Rockowe, i nie tylko, info w pigułce!

The Subways promują swoją nową płytę, zatytułowaną po prostu The Subways. Co ciekawe, grupa podczas pracy nad materiałem zrezygnowała z pomocy uznanych producentów i produkcją zajął się sam wokalista, Billy Lunn.

Przypomnijmy, że The Subways, czyli Billy, Charlotte i Josh zadebiutowali w 2005 roku albumem Young For Eternity. To właśnie z tego krążka pochodzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych singli grupy, Rock & Roll Queen.

Zostań ekspertem EskiROCK. Oceń kawałki, które gramy!

Warszawski koncert The Subways, który przypomnijmy, już 18 lutego odbędzie się w klubie Proxima w Warszawie otworzy występ Purple. Potem na scenie pojawi się Kill It Kid.
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz