27.01.2015 (16:00)

Foo Fighters - Congregation - nowy kawałek z Sonic Highways w EsceROCK!Po wydanym w 2011 Wasting Light Foo Fighters powrócili z nowym albumem! Sonic Highways Foo Fighters ukazał się dokładnie 11 listopada 2014 roku. W EsceROCK można już usłyszeć kolejny singiel promujący najnowsze wydawnictwo Foo Fighters. Congregation.

Album Foo Fighters Sonic Highways zdecydowanie był jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt ubiegłego roku. Z EskiROCK doskonale znacie singiel Something From Nothing. Teraz, na naszej antenie, możecie posłuchać także kawałka Congregation.

Damien Rice „It Takes A Lot To Know A Man” na naszej playliście!

Płyta to nie jedyna nowość od zespołu. Sonic Highways Foo Fighters to także emitowany przez HBOserial. Muzycy, jak sami mówią, przedstawiają w nim muzyczną mapę Ameryki oraz zapraszają za kulisy prac nad swoim najnowszym albumem.

Przypomnijmy, krążek Foo Fighters Sonic Highways, z którego pochodzą kawałki Something From Nothing i Congregation nagrywany był w ośmiu studiach nagraniowych, w ośmiu różnych miastach USA i z ośmioma lokalnymi gwiazdami muzyki. Posłuchajcie nowego singla!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz