26.01.2015 (14:30)

Damien Rice „It Takes A Lot To Know A Man” na naszej playliście!W EsceROCK możecie już słuchać drugiego singla z płyty My Favourite Faded Fantasy, It Takes A Lot To Know A Man. Damien Rice wydał swój trzeci krążek 3 listopada ubiegłego roku. Posłuchajcie!

Trzecia studyjna płyta, jaką nagrał Damien Rice, My Favourite Faded Fantasy, została wydana po aż ośmiu latach przerwy. Warto było czekać!

Płytę wyprodukowali Damien Rice i Rick Rubin, którego możecie kojarzyć ze współpracy z takimi zespołami, jak Slayer, Metallica, Slipknot, Red Hot Chili Peppers, czy  ZZ Top.

@ktywacja: zgarnij bilety na koncert Gerarda Way'a!

Damien Rice świetnie sprawdza się w folkowej i folkowo-rockowej muzyce. Taki właśnie jest jego nowy album. Za nowy kawałek,  It Takes A Lot To Know A ManDamien Rice zbiera świetne recenzje:

Wyjątkowe połączenie piękna i delikatności - napisał The Sunday Times.

Płyta rozbrajająco szczera. Rice zadaje się nie zważać na to, czy album okaże się komercyjnym sukcesem, czy też nie. Ale na pewno na niego zasługuje
- to natomiast opinia recenzenta z The Observer.

Radar: namierzamy rockowe nowości!

Przypomnijmy,  album My Favourite Faded Fantasy, nakładem Warner Music Poland,  ukazał się w Polsce 3 listopada 2014 roku.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz