15.01.2015 (20:30)

Kultowa godzina w piątek: The Doors, David Bowie, The Rolling Stones [VIDEO]Kultowa godzina w piątek: legendy rocka, The Rolling Stones, Davida Bowie, czy The Doors - to między innymi ich kawałki zagra Mariuz Nałęcz-Nieniewski. Słuchajcie EskiROCK od 10:00!

Touch Me The Doors, ten kultowy kawałek legendy rocka został wydany w grudniu 1968 roku. Na początku roku 1969 znalazł się na 3 miejscu listy Billboard Hot 100.

Coldplay - Miracles - posłuchaj w EsceROCK!


Z kolei Sympathy For The Devil The Rolling Stones to numer, który pojawił się na płycie Beggars Banquet. Krążek ukazał się w 1969 roku. Piosenka Sympathy For The Devil The Rolling Stones została napisana wspólnie przez Micka Jaggera i Keitha Richardsa.

Kawałek China Girl David Bowie nagrał w 1983 roku. Numer, w oryginale, pojawił się na krążku The Idiot, jaki w 1977 roku wypuścił na rynek Iggy Pop.

Program Kultowa Godzina w EsceROCK to nie tylko legendarne riffy, ale przede wszystkim niezapomniane muzyczne emocje. To 60 minut najlepszej, kultowej, rockowej muzyki!

Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę.

-----------------------> KULTOWA GODZINA: zgłoś swoją propozycję! <-----------------------

Dlaczego warto? Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może po 10:00 trafić na antenę EskiROCK!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz