15.01.2015 (14:00)

Coldplay - Miracles - posłuchaj w EsceROCK!Utwor Miracles to pierwszy premierowy numer Chrisa Martina i spółki od wydania płyty Ghost Stories. Coldplay Miracles to kawałek, który promuje najnowszy film Angeliny Jolie Unbroken. Posłuchajcie!

Nowe nagranie Coldplay Miracles znalazło się na ścieżce dźwiękowej do filmu Angeliny Jolie Unbroken. Niezłomny, bo taki jest polski tytuł filmu, wszedł do kin na początku stycznia.

EskaROCK: Kodaline "Honest" na naszej playliście!

O tym, ze w sieci pojawił się już kawałek Miracles Coldplay poinformowali pod koniec października ubiegłego roku na swojej stronie internetowej.

W Unbroken Angelina Jolie opowiada prawdziwą historię Louisa Zamperiniego (Jack O'Connell). Zamperini był najmłodszym amerykańskim zawodnikiem ekipy olimpijskiej na igrzyskach w Berlinie. Wystąpił tam w finale biegu na 5000 metrów. Choć nie zdobył medalu, swoją postawą tak zaimponował Adolfowi Hitlerowi, że ten poprosił go o spotkanie.

Billy Idol "Save Me Now" na naszej playliście!

Podoba się Wam ścieżka dźwiękowa do filmu Unbroken? Coldplay Miracles, naszym zdaniem, bardzo daje radę! :)NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz