05.01.2015 (17:00)

AC/DC "Rock Or Bust" na naszej playliście!Kawałek AC/DC Rock Or Bust promuje najnowszy krążek zespołu o takim samym tytule. Nowa płyta legendy rocka, AC/DC, to jedna z krótszych, ale też jedna z lepszych płyt jaką do tej pory nagrał ten kultowy zespół. Posłuchajcie!

Rock Or Bust - nowa płyta AC/DC miała swoją premierę już 2 grudnia. Z anteny EskiROCK doskonale znacie Play Ball, singiel promujący nową płytę AC/DC. Rock Or Bust to kolejny, tytułowy numer z tego krążka.

Zostań ekspertem EskiROCK. Oceń kawałki, które gramy!

Za brzmienie krążka Rock Or Bust AC/DC jest odpowiedzialny Brendan O'Brien. Miksami zajął się Mike Fraser. Obaj panowie pracowali też przy wydanej w 2008 roku płycie AC/DC Black Ice.

Najnowszy longplay AC/DC Rock Or Bust powstał bez Malcolma Younga. Gitarzysta AC/DC w kwietniu tego roku miał wylew i, jak podano w oficjalnym oświadczeniu: z powodu kondycji fizycznej nie wróci do zespołu. Zastąpił go jego bratanek, Stevie Young.

Rock Or Bust AC/DC to pierwsza płyta zespołu po sześcioletniej przerwie. Poprzedni krążek AC/DC, Black Ice, sprzedał się w ilości 8 milionów egzemplarzy. Zadebiutował na szczycie list przebojów w ponad 30 krajach.

Tracklista Rock or Bust AC/DC:

    1. Rock or Bust
    2. Play Ball
    3. Rock The Blues Away
    4. Miss Adventure
    5. Dogs of War
    6. Got Some Rock & Roll Thunder
    7. Hard Times
    8. Baptism By Fire
    9. Rock the House
    10. Sweet Candy
    11. Emission ControlNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz