13.12.2014 (14:00)

James Bay "Hold Back The River" w EsceROCK!James Bay to kolejny młody, piekielnie zdolny artysta. Muzyk na szersze wody wypłynął dzięki kawałkowi Hold Back The River. James Bay ma już na swoim koncie 3 EP-ki : The Dark of The Morning, Let It Go oraz Hold Back The River. Ostatnia z nich ukazała się w listopadzie 2014 roku.

James Bay to zwycięzca prestiżowej nagrody BRIT Critics' Choice Award 2015. Uznano go za największy talent, który zadebiutuje w nadchodzącym roku. Takie samo wyróżnienie dostali wcześniej między innymi Adele, Florence & The Machine, czy Sam Smith.

ROCKOWE HITY 2014: Zostań Rockowym Ekspertem EskiROCK [VIDEO]

Autor hitu Hold Back The River James Bay ma 24 lata. Urodził się w Hertfordshire. Skończył słynną szkołę muzyczną w Brighton. James Bay nagrywa pod szyldem Republic Records. Wytwórnia zainteresował się nim, kiedy jeden z fanów młodego muzyka zamieścił jego występ na kanale YouTube.

Rockowa 100: wybieramy najlepsze kawałki 2014 roku!

To właśnie pod szyldem Republic Records James Bay wydał 3 EP-ki: The Dark of The Morning, Let It Go oraz Hold Back The River. Ostatnia z nich ukazała się w listopadzie tego roku. Czekamy na debiutancki krążek!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz