09.12.2014 (18:00)

Imagine Dragons "Warriors" w EsceROCK!Nowa płyta Imagine Dragons ukaże się w lutym przyszłego roku. Warriors - nowy numer Imagine Dragons był niespodzianką dla wszystkich fanów grupy i... fanów gry League Of Legends! Zespół zaprezentował go 18 września - właśnie wtedy rozpoczęły się mistrzostwa w LOL. Kawałka Warriors możecie słuchać już na antenie EskiROCK.

Imagine Dragons już w lutym zaprezentują nowy materiał. Czekając na nową płytę możemy posłuchać kawałka, jaki zespół nagrał specjalnie na potrzeby gry League Of Legends. Warriors, bo o tym kawałku mowa, można pobierać z sieci już od 19 września. Kawałek został opublikowany razem z animowanym klipem.

EskaROCK: Awolnation "Sail" na naszej playliście!

Imagine Dragons to jedna z najbardziej utytułowanych grup z USA. Na swoim koncie mają  między innymi wygrane i nominacje do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, czy MTV Music Awards. Wszystko za sprawą ich debiutanckiego krążk Night Visions. Płyta była jednym z największych triumfów fonograficznych przełomu 2013 i 2014 roku. W USA i Szwecji płyta pokryła się podwójną platyną, natomiast w Niemczech, Brazyli, Francji, Australii, Wielkiej Brytanii i Polsce  - platyną. 

Zostań ekspertem EskiROCK. Wybierz swoje ulubione kawałki!

Drugą płytę zespołu promuje singiel I Bet My Life. Imagine Dragons, przypomnijmy, nowy krążek wydadzą w lutym przyszłego roku.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz