05.12.2014 (16:00)

AC/DC "Rock Or Bust" do zgarnięcia od poniedziałku!Rock Or Bust - nowa płyta AC/DC miała swoją premierę już 2 grudnia. W EsceROCK możecie słuchać singla promującego ten krążek, Play Ball. AC/DC wrócili ze studyjnym materiałem po 6 latach przerwy! Teraz nowa płyta AC/DC może być Wasza!

Na swój nowy album AC/DC kazali czekać fanom całe lata. Było warto! Zaledwie w dwa dni po premierze krążka płyta AC/DC Rock Or Bust uzyskała w Polsce status platynowej płyty.

Za brzmienie płyty Rock Or Bust AC/DC jest odpowiedzialny Brendan O'Brien. Miksami zajął się Mike Fraser. Obaj panowie pracowali też przy wydanej w 2008 roku płycie AC/DC Black Ice.

Zostań ekspertem EskiROCK. Wybierz swoje ulubione kawałki!

Najnowszy longplay AC/DC Rock Or Bust powstał bez Malcolma Younga. Gitarzysta AC/DC w kwietniu tego roku miał wylew i, jak podano w oficjalnym oświadczeniu: z powodu kondycji fizycznej nie wróci do zespołu. Zastąpił go jego bratanek, Stevie Young.

Legendarne riffy i kultowe melodie - czekamy na Wasze propozycje kawałków!

Rock Or Bust AC/DC będzie to pierwsza płytą zespołu po sześcioletniej przerwie. Ostatni krążek AC/DC, Black Ice, sprzedał się w ilości 8 milionów egzemplarzy. Zadebiutował na szczycie list przebojów w ponad 30 krajach.

Tracklista Rock or Bust AC/DC:

    1. Rock or Bust
    2. Play Ball
    3. Rock The Blues Away
    4. Miss Adventure
    5. Dogs of War
    6. Got Some Rock & Roll Thunder
    7. Hard Times
    8. Baptism By Fire
    9. Rock the House
    10. Sweet Candy
    11. Emission Control

 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz