01.12.2014 (15:00)

Power Of Trinity "Suma Ran" w EsceROCK. Posłuchajcie!Trzeci singiel promujący nowa płytę Power of Trinity Legorock Suma Ran jest już na naszej playliście! Przypomnijmy, nowe wydawnictwo od Power of Trinity ukazało się dokładnie 8 września 2014 roku. Posłuchajcie!

Zespół Power Of Trinity powstał w Łodzi. Muzycy mieszają mocne, surowe, rockowe riffy z dubstepem oraz elementami charakterystycznymi dla muzyki reggae. Legorock, nowa płyta Power Of Trinity powstawała w Łodzi i Warszawie. Album jest inspirowany popkulturą, zabawkami i, jak mówi o nim sam zespół - "budowaniem życia z klocków". Za okładkę płyty odpowiedzialny jest Kuba „Hakobo” Stępień, jeden z 50 najlepszych grafików w Europie.

Słuchajcie EskiROCK i zgarnijcie nową płytę Foo Fighters "Sonic Highways"!


Dodajmy, że zespół Power Of Trinity ma na swoim koncie występy na najważniejszych polskich festiwalach. Chłopaków można było  posłuchać między innymi na takich imprezach, jak Jarocin Festiwal, Seven Festival, Orange Warsaw Festival, czy Impact Festival. Power Of Trinity mają na swoim koncie także sporo prestiżowych nagród: Nagrodę Publiczności festiwalu w Jarocinie, Grand Prix Orange Warsaw Festival oraz tytuł Łódzkiej Płyty Roku 2012 Gazety Wyborczej.

Sprawdźcie najnowszy kawałek od Power Of Trinity Suma Ran. Co o nim myślicie?NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz