30.11.2014 (20:30)

Kultowa godzina w poniedziałek: The Doors, Pink Floyd, Peter Gabriel [VIDEO]Kultowa godzina w poniedziałek: Mariusz Nałęcz-Nieniewski powie między innymi o urodzinach perkusisty legendy rocka, grupy The Doors. Słuchajcie EskiROCK od 10:00!

60 minut samej kultowej muzyki? W EsceROCK takie coś mamy dla Was codziennie! Depeche Mode, Queen, The Cure, a może na przykład The Smashing Pumpkins? Zgłaszajcie swoje propozycje do Kultowej Godziny w EsceROCK i odbierajcie nagrody!

W poniedziałkowej Kultowej Godzinie w EsceROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski powie między innymi o urodzinach członka legendy rocka, zespołu The Doors. John Densmore, perkusista grupy, przyszedł na świat w 1944 roku.

Czego posłuchamy? Na pewno pojawią się kawałki London Calling The Clash, Sledgehammer Petera Gabriela, czy Time Pink Floyd.


Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę:

--------------------------------------> KULTOWA GODZINA <--------------------------------------

Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na antenę EskiROCK po 10:00! Kultowa Godzina w EsceROCK może okazać się dla Was szczęśliwa także z innego powodu. Mariusz Nałęcz-Nieniewski zadzwoni do kogoś z Was i wręczy mu nagrodę!

Czekamy na Wasze propozycje!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz