18.11.2014 (20:30)

Kultowa godzina w środę: Pink Floyd, Republika, Prince [VIDEO]60 minut kultowej muzyki? Tylko i wyłącznie? W EsceROCK legend rocka możecie słuchać codziennie! Nirvana, Queen, The Beatles, to tylko niektórzy artyści, którzy pojawiają się w Kultowej Godzinie. Pamiętajcie, że czekamy także na Wasze muzyczne propozycje!

Takich dźwięków nie usłyszycie nigdzie indziej! Kultowe kawałki, legendarne riffy, niezapomniane melodie - to właśnie Kultowa Godzina w EsceROCK! Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie www.eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę:

--------------------------------------> KULTOWA GODZINA <--------------------------------------

Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na antenę EskiROCK po 10:00! Kultowa Godzina w EsceROCK może okazać się dla Was szczęśliwa także z innego powodu. Mariusz Nałęcz-Nieniewski może zadzwonić do kogoś z Was i wręczyć mu nagrodę! Czekamy na Wasze propozycje!

A co usłyszycie w Kultowej Godzinie w środę? Pojawią się między innymi Republika Sexy Doll, Another Brick In The Wall Pink Floyd, czy Purple Rain Prince'a.

Słuchajcie EskiROCK od 10:00!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz