14.11.2014 (17:00)

Foo Fighters "Sonic Highways" do zgarnięcia w Porannej Rozgrzewce!Po wydanym w 2011 Wasting Light Foo Fighters wrócili z nowym albumem! Sonic Highways Foo Fighters ukazał się dokładnie 11 listopada. Z EskiROCK znacie doskonale kawałek Foo Fighters Something From Nothing.Teraz możecie posłuchać całej płyty!

Foo Fighters Sonic Highways to była zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Krążek to nie jedyna nowość od zespołu. Sonic Highways Foo Fighters to także emitowany przez HBO serial! Muzycy, jak sami mówią, przedstawiają w nim muzyczną mapę Ameryki oraz zapraszają za kulisy prac nad nowym albumem.

Twin Atlantic w Polsce - koncert już w poniedziałek!

Przypomnijmy, krążek Foo Fighters Sonic Highways, z którego pochodzi numer Something From Nothing, nagrywany był w ośmiu studiach nagraniowych, w ośmiu różnych miastach USA i z ośmioma lokalnymi gwiazdami muzyki.

Płyta Foo Fighters Sonic Highways od poniedziałku, przez cały tydzień, będzie do zdobycia w Porannej Rozgrzewce. Słuchajcie EskiROCK od samego rana!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz