05.11.2014 (15:00)

Augustines po raz pierwszy w Polsce. Poznajcie szczegóły!To będzie pierwszy koncert Augustines w Polsce! Amerykańska formacja rockowa już 15 listopada zagra w warszawskim klubie Hybrydy. Augustines swoja jesienną trasą koncertową promują swój drugi krążek zatytułowany po prostu Augustines.

Augustines w Polsce? Fani grupy w końcu się doczekali! Amerykanie w warszawskim klubie Hybrydy zagrają w sobotę, 15 listopada. Jako support wystąpi kanadyjska formacja Arkells.

Nowy kawałek Queen w EsceROCK. Posłuchajcie "Let Me In Your Heart Again"!

Popularność przyniósł im album Rise Ye Sunken Ships. Augustines często porównywani są do takich zespołów, jak U2, czy Mumford & Sons.

Arkells zadebiutowali w 2008 roku albumem Jackson Square. W sierpniu tego roku na rynku ukazał się ich trzeci album High Noon. Arkells w Kanadzie cieszy się dużą popularnością  - zgarnęli już większość nagród rodzimego przemysłu muzycznego. Koncertowali z takimi zespołami, jak Billy Talent, Tokio Police Club, British Sea Power, czy Anti-Flag. Trasa z Augustines obejmuje, oprócz Polski, m.in. Wielką Brytanię, Niemcy i Szwajcarię.

Rozpiska godzinowa:

18:30 otwarcie drzwi
19:00 Arkells
19:45 Augustines

Bilety na koncert Augustines w Polsce można kupić na stronach  www.go-ahead.pl, ww.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn oraz kasie Palladium. 

Podwójne wejściówki będą też do zdobycia w EsceROCK!


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz