27.10.2014 (22:00)

Kultowa godzina we wtorek: Dżem, Blondie, Edyta Bartosiewicz [VIDEO]Kultowa godzina we wtorek: słuchacie Kultowej Godziny w EsceROCK? Czegoś Wam brakuje? Możecie podpowiedzieć nam,  jaki kawałek zagrać! Nirvana, Queen, The Beatles, a może na przykład The Rolling Stones? Zgłaszajcie swoje propozycje i odbierajcie nagrody!

Takich dźwięków nie usłyszycie nigdzie indziej! Kultowe kawałki, legendarne riffy, niezapomniane emocje - Kultowa Godzina w EsceROCK to 60 minut najlepszej, legendarnej, rockowej muzyki! Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę.

------------------------> KULTOWA GODZINA: zgłoś swoją propozycję! <------------------------

Dlaczego warto? Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na antenę EskiROCK po 10:00! Kultowa Godzina w EsceROCK może okazać się dla Was szczęśliwa także z innego powodu. Mariusz Nałęcz-Nieniewski zadzwoni do kogoś z Was i wręczy mu nagrodę! Zgłaszajcie swoje propozycje!
 
W Kultowej Godzinie we wtorek Mariusz Nałęcz-Nieniewski sięgnie miedzy innymi po takie kawałki, jak Blondie Hanging On The Telephone, Jenny Edyty Bartosiewicz, czy List do M Dżemu.

Słuchajcie EskiROCK od 10:00!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz