24.10.2014 (18:00)

Poranna Rozgrzewka: bilety na koncert One Republic do zgarnięcia od poniedziałku!Koncert One Republic w Polsce odbędzie się dokładnie 2 listopada. Jako support wystąpi genialny zespół z RPA, Kongos. One Republic wyprzedali ten gig w mgnieniu oka. Nie macie biletów? Mają je dla Was Agnieska i Wiktor! Słuchajcie Porannej Rozgrzewki od poniedziałku!

Już 02.11.2014 zagrają koncert w Polsce! One Republic przyjadą do naszego kraju promować swoją najnowszą płytę Native. Jako support wystąpi zespół - odkrycie ostatnich miesięcy, czyli Kongos!

Ta biografia może być Wasza! "Nick Cave. Chłopak z sąsiedztwa" do zgarnięcia w przyszłym tygodniu!

One Republic to autorzy między innymi takich hitów, jak Counting Stars, If I Lose Myself czy doskonale znanego Wam z anteny EskiROCK numeru Love Runs Out. One Republic w Polsce zagrają na warszawskim Torwarze.

EskaROCK. Oceń kawałki, które gramy. Zostań naszym Rockowym Ekspertem!


Przypomnijmy, One Republic powstali w 2004 roku. Zespół założyli wokalista, pianista i gitarzysta Ryan Tedder i gitarzysta Zach Filkins. One Republic osiagnęli komercyjny sukces po tym, gdy rozpoczęli współpracę z Timbalandem. Jego remiks kawałka One Direction Apologize był numerem 1 w 16 krajach.

Bilety na koncert One Republic w Polsce będą do zgarnięcia w Porannej Rozgrzewce, u Agnieszki Szkuty i Wiktora Brzozowskiego!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz