22.10.2014 (18:00)

Ta biografia może być Wasza! "Nick Cave. Chłopak z sąsiedztwa" do zgarnięcia w przyszłym tygodniu!Nick Cave jest Waszym idolem? Nie możecie tego przegapić! Już od poniedziałku w EsceROCK będziemy mieć dla Was genialną biografię legendy rocka. Książkę Nick Cave. Chłopak z sąsiedztwa. będzie miał dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski.

"Rockman, pisarz, poeta, aktor, scenarzysta, muzyk, rysownik, prowokator, skandalista, gwiazdor, ojciec, mąż, syn, człowiek, który we Włoszech jest popularniejszy niż Jezus Chrystus – kim jest naprawdę Nick Cave? „Nie znajdziesz tam słowa prawdy”, mówi w filmie „20 000 dni na Ziemi”. Owo „tam” jest tu i teraz - to książka, którą właśnie trzymasz w ręku..

Wbrew opinii samego artysty w biografii Iana Johnstona jest więcej prawdziwego Nicka Cave'a niż w filmie, który pozuje na autobiografię. Bo czy inaczej po premierze książki pisarz dostałby od swojego bohatera popielniczką w łeb? Witajcie w pokręconym świecie Nicka Cave'a!" - to opis biografii, którą już od poniedziałku będzie miał dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski!

Bilety na koncert zespołu Kult do zgarnięcia w EsceROCK!

Autorem książki Nick Cave "Chłopak z sąsiedztwa" jest Ian Johnston. Biografia Nicka Cave'a będzie do zdobycia w Kultowej Godzinie. Słuchajcie EskiROCk od 10:00!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz