20.10.2014 (20:30)

Kultowa godzina we wtorek: Republika, Scorpions, Sztywny Pal Azji [VIDEO]Takich dźwięków nie usłyszycie nigdzie indziej! Kultowe kawałki, legendarne riffy, niezapomniane emocje - ten program to 60 minut najlepszej, legendarnej, rockowej muzyki! Przeczytajcie, co Mariusz Nałęcz-Nieniewski przygotował do wtorkowej Kultowej Godziny w EsceROCK!

Legendarne riffy i niezapomniane melodie - to właśnie Kultowa Godzina w EsceROCK!Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie www.eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę:

------------------> KULTOWA GODZINA <------------------

Dlaczego warto? Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na naszą antenę po 10:00! Kultowa Godzina w EsceROCK może okazać się dla Was szczęśliwa także z innego powodu. Mariusz Nałęcz-Nieniewski zadzwoni do kogoś z Was i wręczy mu nagrodę!

EskaROCK: zgarnij nową płytę Curly Heads "Ruby Dress Skinny Dog"!

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Pamiętajcie, żeby zostawić swój numer telefonu :)

W Kultowej Godzinie we wtorek Mariusz Nałęcz-Nieniewski zagra między innymi kawałki Biała Flaga Republiki, Wind Of Change Scorpions, czy Wieża radości, wieża samotności legendy rocka, grupy Sztywny Pal Azji.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz