17.10.2014 (13:00)

Foo Fighters - Something From Nothing - nowy kawałek z Sonic Highways w EsceROCK!Po wydanym w 2011 Wasting Light Foo Fighters wracają z nowym albumem! Sonic Highways Foo Fighters ukaże się 11 listopada. W EsceROCK można już usłyszeć singiel promujący najnowsze wydawnictwo Foo Fighters Something From Nothing.

Foo Fighters Sonic Highways to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Właśnie pojawił się pierwszy kawałek z najnowszego wydawnictwa Foo Fighters. Something From Nothing można już słuchać na naszej antenie!

Kasabian - Stevie - nowy singiel z płyty 48:13 w EsceROCK [VIDEO]

Płyta to nie jedyna nowość od zespołu. Sonic Highways Foo Fighters to także emitowany przez HBO serial! Muzycy, jak sami mówią, przedstawiają w nim muzyczną mapę Ameryki oraz zapraszają za kulisy prac nad nowym albumem.

EskaROCK: DVD Metallica "Through The Never" do zgarnięcia od poniedziałku!


Przypomnijmy, krążek Foo Fighters Sonic Highways, z którego pochodzi numer Something From Nothing, nagrywany był w ośmiu studiach nagraniowych, w ośmiu różnych miastach USA i z ośmioma lokalnymi gwiazdami muzyki. Posłuchajcie pierwszego singla!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz