12.10.2014 (20:30)

Kultowa godzina w poniedziałek: Led Zeppelin, Tom Petty, Soundgarden [VIDEO]60 minut samej kultowej muzyki? W EsceROCK możecie słuchać jej codziennie! W poniedziałkowej Kultowej Godzinie pojawią się między innymi kawałki Led Zeppelin, Soundgarden i Toma Petty. Co jeszcze? Sprawdźcie!

Takich dźwięków nie usłyszycie nigdzie indziej! Kultowe kawałki, legendarne riffy, niezapomniane emocje - to właśnie Kultowa Godzina w EsceROCK! Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę:

--------------------------------------> KULTOWA GODZINA <--------------------------------------

Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na antenę EskiROCK po 10:00! Kultowa Godzina w EsceROCK może okazać się dla Was szczęśliwa także z innego powodu. Mariusz Nałęcz-Nieniewski zadzwoni do kogoś z Was i wręczy mu nagrodę! Czekamy na Wasze propozycje!

W poniedziałkowej Kultowej Godzinie w EsceROCK Mariusz Nałęcz-Nieniewski zagra między innymi kawałki Led Zeppelin, Toma Petty i Soundgarden. Na pewno pojawią się też legendy rocka, takie jak Guns'N'Roses, czy Maanam.

Słuchajcie EskiROCK od 10:00!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz