08.10.2014 (19:00)

Mamy dla Was bilety na kultowy musical o Jimie Morrisonie!Mamy dla Was podwójne zaproszenia na kultowy musical stołecznego Teatru Rampa. Jeździec Burzy, czyli rockowy musical o Jimie Morrisonie, to opowieść o życiu i karierze legendy rocka.

Kultowy musical powraca do Rampy! Jeździec Burzy to jedyny w Polsce, rockowy musical o wokaliście The Doors. Jim Morrison na deskach stołecznego Teatru Rampa gościł już ponad 200 razy. Musical Jeździec Burzy cieszy się ogromnym powodzeniem. Kultowe piosenki śpiewane są po polsku, co dodatkowo daje niepowtarzalną okazję wsłuchania się nie tylko w muzyczne, ale i w liryczne przesłanie The Doors.

Kill It Kid: bilety na koncert w Warszawie do zgarnięcia od poniedziałku!

Jak czytamy na oficjalnej stronie Teatru Rampa, "Jeździec burzy to muzyczna opowieść o samotności artysty, którego machina przemysłu rozrywkowego sprowadziła do cielesnego symbolu „sex-idola”, gubiąc postać wrażliwego poety. I chociaż jego wizje i przeczucia wyprzedziły swój czas, to niekłamana pasja kontestatora rzeczywistości, dopiero po jego śmierci stała się legendą trwającą do dzisiaj. Najlepszym tego dowodem jest ekspansja płytowo-wydawnicza twórczości Morrisona i grupy The Doors notowana do dziś w Anglii, w Ameryce i w Polsce".

EskaROCK: macie swój ulubiony, kultowy kawałek? Czekamy na propozycje!

Słuchajcie EskiROCK! Podwójne zaproszenia na rockowy musical Jeździec Burzy czekają!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz