06.10.2014 (13:30)

The Black Keys "Gotta Get Away" - nowy kawałek w EsceROCK!Dan Auerbach i Patrick Carney - The Black Keys czwartym singlem z płyty Turn Blue oddają hołd gigantom rocka z lat 60 - tych i 70 - tych. Gotta Get Away The Black Keys to najbardziej dynamiczny kawałek z całego albumu. Teraz możecie posłuchać go w EsceROCK!

Najnowsze wydawnictwo The Black Keys, Turn Blue, jest na rynku od 12 maja 2014 roku. To właśnie z tej płyty pochodzi singiel Gotta Get Away. The Black Keys, podczas tworzenia tego kawałka inspirowali się muzyką The Rolling Stones z czasów płyt Sticky Fingers czy It's Only Rock 'n Roll.

Kill It Kid: bilety na koncert w Warszawie do zgarnięcia od poniedziałku!


Duet The Black Keys, czyli  Dan Auerbach (gitara i wokal) i Patrick Carney (perkusja) powstał w 2001 roku w Akron w stanie Ohio. 10 lat później grupa, w samych Stanach Zjednoczonych,  miała już na swoim koncie  ponad 2 miliony sprzedanych płyt. Świetna passa zespołu trwa. W 2010 roku ich piąty album The Black Keys Brothers zdobył trzy nagrody Grammy. Obecna trasa koncertowa promuje nowy krążek Turn Blue. To już ósma płyta The Black Keys.

Enter Shikari: koncert już w przyszłym tygodniu. Zgarnijcie bilety!

Przypomnijmy też, że duet już wkrótce zagrają koncert w Polsce! The Black Keys, 21 lutego 2015 roku zagrają w łódzkiej Atlas Arenie.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz