05.10.2014 (22:00)

Kultowa godzina w poniedziałek: David Bowie, Simple Minds, R.E.M [VIDEO]Kultowa godzina w poniedziałek: David Bowie, R.E.M i Simple Minds to tylko niektóre propozycje, jakie usłyszycie w Kultowej Godzinie w EsceROCK. Słuchajcie radia po 10:00!

R.E.M Losing My Religion, David Bowie China Girl, Simple Minds Don't You (Forget About Me) - między innymi po te kawałki sięgnie Darek Król w poniedziałkowej Kultowej Godzinie.

Takiego programu nie ma nigdzie indziej! Playlista Kultowej Godziny w EsceROCK powstaje także przy Waszym udziale! Macie swoje ulubione, legendarne kawałki? Czekamy na Wasze propozycje! Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia. Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę. Nie zapomnijcie zostawić swojego numeru telefonu! ;)

--------------------------------> KULTOWA GODZINA <--------------------------------

Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na naszą antenę po 10:00! Wystarczy, że w kilku zdaniach napiszecie, dlaczego właśnie ten numer powinniśmy zagrać. Czekamy na Wasze propozycje!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz