04.10.2014 (12:00)

Kill It Kid: bilety na koncert w Warszawie do zgarnięcia od poniedziałku!Kojarzycie Kill It Kid? Jeśli nie, czas to zmienić! Brytyjczycy są właśnie w trasie koncertowej i 17.10.2014 odwiedzą Warszawę. Mamy dla Was bilety na koncert w Hydrozagadce!

Trasa Kill It Kid w Polsce to dwa koncerty. W Warszawie zespół zagra 17 października w klubie Hydrozagadka. Kill It Kid, dzień później, pojawi się też w Poznaniu, Pod Minogą. 

Enter Shikari: koncert już w przyszłym tygodniu. Zgarnijcie bilety!

Brytyjski zespół Kill It Kid zadebiutował w 2009 roku. Właśnie wtedy ukazał się album zatytułowany po prostu Kill It Kid. Płyta zyskała wysokie noty w zestawieniach magazynów NME i Clash. Była także nominowana do nagród XFM. Druga płyta Kill It Kid, Feet Fall Heavy, ujrzała światło dzienne w 2011 roku. To właśnie z tego krążka pochodzą najbardziej znane utwory grupy Kill It Kid - Pray On Me, Heart Rested With You, czy Wild & Wasted Water.

W ubiegłym roku zespół zaczął nagrywać w USA kolejny album, You Owe Nothing. Kill It Kid wyda go dla Warner Music. Nowy krążek Kill It Kid promuje singiel I'll be the First.

EskaROCK: George Ezra "Blame It On Me" - nowy kawałek na naszej playliście!

Bilety na koncert Kill It Kid w Polsce można kupić na www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz do sklepów sieci Empik, Media Markt i Saturn.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz