03.10.2014 (14:30)

Enter Shikari: koncert już w przyszłym tygodniu. Zgarnijcie bilety!Koncert Enter Shikari w Polsce można będzie zobaczyć w Warszawie i w Krakowie. Grupa, która ma na swoim koncie 3 albumy i występy na prestiżowych, europejskich festiwalach zagra w klubach Progresja i Kwadrat. Mamy dla Was wejściówki na warszawski gig Enter Shikari!

Post hardcorowe granie i dużo elektroniki. Grupa znana między innymi z takich kawałków, jak Sorry, You're Not A Winner, Enter Shikari, to jedna z najciekawszych grup tego pokolenia. Zespół powstał w 2003 roku w St Albans w Wielkiej Brytanii.

Kaiser Chiefs "My Life" na naszej playliście!

Rou Reynolds, Rory Clewlow, Chris Batten i Rob Rolfe mają na swoim koncie 3 studyjne albumy. Pierwszy, Take to the Skies, ukazał się w 2007 roku. Zaledwie tydzień po premierze płyta znalazła się na czwartym miejscu listy Official UK Album Chart. Drugi, Common Dreads, trafił na sklepowe półki w czerwcu 2009. Trzeci album Enter Shikari A Flash Flood of Colour ukazał się na początku 2012 roku. Teraz grupa pracuje nad kolejnym krążkiem. Ten ma ukazać się już za kilka miesięcy.

---------> Koncert Enter Shikari w Warszawie - ile kosztują bilety? <----------


Koncert Enter Shikari w Warszawie, na który mamy dla Was wejściówki, rozpocznie się o 20:00. Bilety można kupić na  www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zobaczcie, jak sprawdza się Enter Shikari na żywo!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz