01.10.2014 (16:00)

EskaROCK: George Ezra "Blame It On Me" - nowy kawałek na naszej playliście!To jeden z najbardziej uznanych debiutantów tego roku ! Wanted On Voyage to jedna z najlepiej sprzedających się płyt 2014 roku! na naszej playliście jest już kolejny singiel z debiutanckiego krążka artysty, Blame It On Me!

Najbardziej znany numer z jego debiutanckiej płyty to Budapest. George Ezra wydał go jesienią. Budapest tylko na Spotify odtworzono już ponad 10 milionów razy! Przypomnijmy też, że w styczniu 2014 George Ezra został uznany za jedną z 5 największych nadziei 2014 roku przez BBC (TOP5 w plebiscycie Sound Of 2014). W EsceROCK możecie juz słuchać kolejnego numeru z płyty Georgea Ezry, Blame It On Me!

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam wybrać muzykę!

Nic więc dziwnego, że jego 22 koncerty zarówno z brytyjskiej, jak i europejskiej trasy, bardzo szybko zostały wyprzedane. Album George Ezra Wanted On Voyage został nagrany pomiędzy listopadem 2013 a styczniem 2014 w Clapham w południowym Londynie. Za produkcje debiutanckiego krążka George'a Ezry odpowiedzialny jest Cam Blackwood. George Ezra sam zagrał wszystkie partie gitary, basu i klawiszy.

Płyta to mieszkanka elektroniki, bluesa i łagodnego rocka. Album Wanted On Voyage George'a Ezry to 12 kawałków. Na wersji deluxe znalazło się 16 utworów.

Tracklista:

1. Blame It On Me
2. Budapest
3. Cassy O'
4. Barcelona
5. Listen To The Man
6. Leaving It Up To You
7. Did You Hear the Rain?
8. Drawing Board
9. Stand By Your Gun
10. Breakaway
11. Over The Creek
12. Spectacular Rival
13. Song 6  (tylko w wersji DELUXE)
14. It's Just My Skin   (tylko w wersji DELUXE)
15. Da Vinci Riot Police  (tylko w wersji DELUXE)
16. Blind Man In Amsterdam   (tylko w wersji DELUXE)
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz