30.09.2014 (22:00)

Kultowa godzina w środę: Aerosmith, The Rolling Stones, Chłopcy Z Placu Broni [VIDEO]Kultowa godzina w środę: po 10:00 w EsceROCK pojawia się między innymi kawałki takich grup, jak Chłopcy z Placu Broni, Aerosmith, czy The Rolling Stones. Pamiętajcie też, że możecie zgłaszać swoje propozycje do Kultowej Godziny!

Kultowe kawałki, legendarne riffy, niezapomniane emocje - Kultowa Godzina w EsceROCK to 60 minut najlepszej, legendarnej, rockowej muzyki! Jeśli chcielibyście stać się częścią tego programu, przesyłajcie swoje zgłoszenia! Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl wejdziecie w specjalną zakładkę.

------------------------> KULTOWA GODZINA: zgłoś swoją propozycję! <------------------------

Dlaczego warto? Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na antenę EskiROCK po 10:00! Kultowa Godzina w EsceROCK może okazać się dla Was szczęśliwa także z innego powodu. Mariusz Nałęcz-Nieniewski zadzwoni do kogoś z Was i wręczy mu nagrodę! Zgłaszajcie swoje propozycje!

W środowej Kultowej Godzinie w EsceROCK, oprócz Aerosmith, The Rolling Stones i grupy Chłopcy Z Placu Broni pojawią się też takie legendy rocka, jak Supertramp, Lady Pank, czy Róże Europy.
 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz