23.09.2014 (15:00)

Curly Heads "Reconcile" w EsceROCK!Comfort And Happiness - Dawid Podsiadło ma już na swoim koncie płytę solo. Już niedługo na rynku pojawi się efekt jego wspólnej pracy z zespołem Curly Heads! Dawid Podsiadło, Oskar Bała, Tomek Szuliński, Tomek Skuta i Damian Lis - to właśnie ich usłyszymy na krążku Ruby Dress Skinny Dog.

Zespół Curly Heads powstał w 2010 roku. Tworzy go piątka przyjaciół - wokalista Dawid Podsiadło, gitarzyści Oskar Bała i Tomek Szulińki, basista Tomek Skuta i perkusista Damian Lis. Po wielkim solowym sukcesie Dawida Podsiadło, właśnie spełnia się ich marzenie o własnym longplay’u! Płytę Ruby Dress Skinny Dog Curly Heads promuje kawałek Reconcile.

Hozier "Take Me To Church" na naszej playliście!

Premiera Reconcile Curly Heads odbyła się podczas finałowego koncertu Męskiego Grania w Żywcu. Oprócz pierwszego singla zespół pokazał też kolejny premierowy utwór i zapowiedział listopadową trasę koncertową.

EskaROCK: zgłoś swoją propozycję do Kultowej Godziny. Nagrody czekają!


Premierę Ruby Dress Skinny Dog Curly Heads zaplanowano na 21 października. W EsceROCK możecie już słuchać singla promującego to wydawnictwo, Reconcile. Podoba się Wam? My jesteśmy na tak!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz