19.09.2014 (18:00)

EskaROCK: DVD "Transcendencja" do przejęcia!Pracujący nad stworzeniem sztucznej inteligencji naukowiec zostaje postrzelony. Jego zdesperowana żona podejmuje próbę przeniesienia jego umysłu z umierającego ciała do komputera. Brzmi ciekawie? W EsceROCK, od poniedziałku, będziecie mogli wygrać film Transcendencja na DVD!

9 maja film Transcendencja miał swoją polską premierę. Od teraz jest już dostępny na DVD! Słuchajcie EskiROCK! Od poniedziałku, codziennie, aż do końca tygodnia, ktoś z Was będzie mógł go wygrać!

Bilety na koncert Enter Shikari do zgarnięcia w Porannej Rozgrzewce!

Jaka jest fabuła filmu? Grupa amerykańskich naukowców pracuje nad stworzeniem pierwszego na świecie komputera obdarzonego ludzką inteligencją i empatią. Kiedy  jeden z nich, Will, ginie z rąk terrorystycznej organizacji, jego żona podejmuje decyzję o przeniesieniu umysłu mężczyzny do pamięci powstającej maszyny. Will ożywa, ale skutki tej operacji okazują się dalekie od pożądanych.

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam stworzyć playlistę!

Obsada filmu Transcendencja robi wrażenie - Johnny Depp, Rebecca Hall i Morgan Freeman to tylko niektórzy aktorzy, których zobaczycie na ekranie. Film wyreżyserował wybitny operator Wally Pfister, który dostał Oscara za zdjęcia do obrazu Incepcja.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz