19.09.2014 (14:00)

Bilety na koncert Enter Shikari do zgarnięcia w Porannej Rozgrzewce!W październiku zagrają dwa koncerty w Polsce- w Krakowie i w Warszawie. Enter Shikari pracuje właśnie nad nowym krążkiem. W EsceROCK, od poniedziałki, będziemy mieć dla Was 10 podwójnych wejściówek na warszawski koncert w klubie Progresja!

Ich koncerty zawsze wzbudzają wiele emocji. Enter Shikari ma na swoim koncie 3 albumy. Pierwszy, Take to the Skies, ukazał się w 2007 roku. Drugi, Common Dreads, trafił na sklepowe półki w czerwcu 2009. Trzeci album Enter Shikari A Flash Flood of Colour pojawił się na początku 2012 roku. Teraz grupa pracuje nad kolejnym krążkiem, który ma ukazać się już za kilka miesięcy.

Koncert I Am Giant: Lonely The Brave wystąpi jako support!

Enter Shikari w Polsce zagra 2 koncerty. Najpierw, 8 października, grupa pojawi się w warszawskiej Progresji. Dzień później Enter Shikari zagra w krakowskim Kwadracie.

EskaROCK. Oceń kawałki, które gramy. Zostań naszym Rockowym Ekspertem!

Koncert Enter Shikari w Warszawie, na który mamy dla Was wejściówki, rozpocznie się o 20:00. Bilety można kupić na  www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Słuchajcie Porannej Rozgrzewki! Podwójne zaproszenia na warszawski koncert Enter Shikari będą mieć dla Was Agnieszka Szkuta i Wiktor Brzozowski!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz