18.09.2014 (16:00)

Koncert I Am Giant: Lonely The Brave wystąpi jako support!21 września zagra w Poznaniu, 22 września w Warszawie, 23 września w Krakowie i 24 września we Wrocławiu. I Am Giant w Polsce zagra aż 4 koncerty! Jako support warszawskiego koncertu I Am Giant zagra brytyjski zespół Lonely The Brave!
 

David Jakes, Andrew Bushen, gavin Edgeley i Mark Trotter - Lonely The Brave zagrają przed warszawskim koncertem I Am Giant. Lonely The Brave pochodzą z Cambridge. Na swoim koncie mają między innymi występy na festiwalach Download i Glastonbury. Zespół wydał właśnie album The Day's War. Lonely The Brave uznawani są za jedną z największych nadziei indie folku!

Przypomnijmy, I Am Giant promuje właśnie swój drugi krążek
Science & Survival. I Am Giant wydali go dwa lata po głośnym debiucie The Horrifying Truth. Kawałkiem, który promuje album Science & Survival jest doskonale znany Wam z anteny EskiROCK numer Death of You

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam stworzyć playlistę!


I Am Giant pojawili się już w tym roku Polsce. Zagrali na Orange Warsaw Festival. Teraz wracają! Chcielibyście zobaczyć I Am Giant na żywo? W EsceROCK, do końca tygodnia, mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Na krążku Science & Survival I Am Giant znalazło się 18 kawałków, w tym - 13 nowych. 5 pochodzi z debiutanckiej płyty zespołu.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz