16.09.2014 (20:30)

Kultowa godzina w środę: powiemy o dwupłytowym albumie Use Your Illusion Guns N' Roses!Kultowa godzina w środę: albumy Guns N' Roses Use Your Illusion I i Use Your Illusion II to jedno z największych zamówień w historii muzyki. W 1991 roku do sklepów muzycznych w Stanach Zjednoczonych trafiło 4,2 miliona egzemplarzy tej płyty!

Nowe kawałki i własne wersje numerów innych znanych artystów. Legendy rocka, zespół Guns N' Roses jako pierwsi w historii muzyki rockowej wydali dwa albumy tego samego dnia.

Kultowe słuchawki SN-50 UNITRY do zgarnięcia w EsceROCK!

Pierwszy album Use Your Illusion Guns N' Roses, zwany "żółtym albumem" otwiera kawałek Right Next Door. Guns N' Roses zaprezentowali tez na nim numer Dust N' Bones. Ale nie tylko. Zespół sięgnął tez po utwory Live And Let Die The Wings i Paula McCartneya i Knockin' On Heaven's Door Boba Dylana.

I Am Giant "Science & Survival" do zgarnięcia!

Na płytach możemy usłyszeć też między innymi takie kawałki jak pierwszy napisany przez Gunsów numer Don't Cry, czy znany ze ścieżki dźwiękowej do filmu Terminator 2: Dzień sądu You Could Be Mine.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz