13.09.2014 (11:30)

Verva Street Racing - Dakar na Narodowym. Mamy dla Was wejściówki!To już piąta edycja Verva Street Racing. Największe motoryzacyjne show w tej części Europy odbędzie się w sobotę, 20.09.2014, na Stadionie Narodowym w Warszawie. Specjalny wyścig żużlowy, pokazy kaskaderskie i monster trucki to główne atrakcje tego wydarzenia.

Verva Street Racing 2014 - Dakar na Narodowym to cała masa atrakcji. Jeszcze przed głównym show odbędzie się tak zwane Pit Party. To pokaz blisko 300 unikalnych samochodów i motocykli na promenadzie zewnętrznej Stadionu Narodowego.

I Am Giant - bilety na koncert w Polsce do zdobycia od poniedziałku!

Tegoroczna edycja Verva Street Racing będzie poświęcona najsłynniejszemu rajdowi świata – Rajdowi Dakar. Arenę Stadionu Narodowego pokryje specjalny ziemny tor i pustynne wydmy. To właśnie tutaj, w sześciu kategoriach, zobaczymy rywalizację Polska vs. Reszta świata, czyli prawdziwa Bitwa Mistrzów: samochody rajdowe w specyfikacji dakarowej, samochody rajdowe WRC, motocykle rajdowe, quady, ciężarówki i buggy. Podczas Verva Street Racing 2014 na Stadionie Narodowym zadebiutują też pokazy żużlowe.

EskaROCK: bilety na koncert Enter Shikari w Polsce już wkrótce do zdobycia!

Ostatnie bilety dostępne są jeszcze na eBilet.pl! Możecie je też zgarnąć w EsceROCK :) Słuchajcie nas od poniedziałku!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz