11.09.2014 (15:00)

EskaROCK: bilety na koncert Enter Shikari w Polsce już wkrótce do zdobycia!Enter Shikari w Polsce? Tak, i to już niedługo! Brytyjczycy, w październiku, zagrają dwa koncerty - w Warszawie i w Krakowie. W EsceROCK będziemy mieć dla Was 10 podwójnych wejściówek na warszawski koncert w klubie Progresja!

8 października w warszawskiej Progresji i 9 października w krakowskim Kwadracie - zespół Enter Shikari w Polsce zagra 2 koncerty. Na jeden z nich mamy dla Was podwójne zaproszenia!

I Am Giant "Death Of You" na naszej playliście!

Enter Shikari ma na swoim koncie 3 albumy. Pierwszy, Take to the Skies, ukazał się w 2007 roku. Zaledwie tydzień po premierze płyta znalazła się na czwartym miejscu listy Official UK Album Chart. Drugi, Common Dreads, trafił na sklepowe półki w czerwcu 2009. Trzeci album Enter Shikari A Flash Flood of Colour ukazał się na początku 2012 roku. Teraz grupa pracuje nad kolejnym krążkiem. Ten ma ukazać się już za kilka miesięcy.

EskaROCK. Oceń kawałki, które gramy. Zostań naszym Rockowym Ekspertem!

Koncert Enter Shikari w Warszawie, na który mamy dla Was wejściówki, rozpocznie się o 20:00. Bilety można kupić na  www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz