05.09.2014 (16:30)

Płyta I Am Giant "Science & Survival" już wkrótce do zdobycia w EsceROCK!21 września w Poznaniu, 22 września w Warszawie, 23 września w Krakowie i 24 września we Wrocławiu - I Am Giant w Polsce pojawi się już za niespełna 3 tygodnie! Bilety na koncert I Am Giant będą do zdobycia w EsceROCK. A to nie wszystko! Będziemy mieć dla Was także nową płytę I Am Giant Science & Survival.

To już druga płyta nowozelandzkiej grupy I Am Giant. Science & Survival ukazało się  dwa lata po głośnym debiucie zespołu. Kawałki, które promują album Science & Survival to Death of You i Razor Wire Reality I Am Giant są w świetnej formie!

Twin Atlantic "Brothers And Sisters" - nowy kawałek w EsceROCK!

Na krążku Science & Survival I Am Giant znalazło się 13 nowych kawałków i 5 utworów z debiutanckiej płyty, w tym znany Wam doskonale utwór Let It Go.


I Am Giant pojawili się w Polsce przy okazji  tegorocznego Orange Warsaw Festival. Teraz wracają! W EsceROCK będziemy mieć dla Was wejściówki na ich koncerty! Już niedługo będziecie mogli także dostać od nas najnowszą płytę I Am Giant Science & Survival.

Bilety na koncert I Am Giant w Polsce można kupić między innymi na www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, czy w sieci sklepów Empik.

TRACKLISTA:

     1. Guéthary
     2. Echo from the Gallows
     3. Razor Wire Reality
     4. Death of You
     5. Ça vous dérange
     6. Transmission
     7. Out of Date Hallucination
     8. Silhouette
     9. Dragging the Slow Dance Out
     10. Miss Seattle
     11. Minefield
     12. Standing on the Sun (And I Like the View)
     13.  Bought with Ignorance. Sold with Arrogance
     14. Purple Heart
     15. Neon Sunrise
     16. Living the Crash
     17. And We’ll Defy
     18. Let It GoNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz