03.09.2014 (20:30)

Kultowa godzina w czwartek: Radiohead, Queen, Joy Division... i nie tylko!5 x 60. Dokładnie przez 300 minut w tygodniu gramy dla Was same kultowe kawałki! Kultowa Godzina w EsceROCK to także legendy rocka proponowane przez Was! Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się w czwartek!

Kultowe kawałki, legendarne riffy i, oczywiście niezapomniane muzyczne emocje! Kultowa Godzina w EsceROCK to program jedyny w swoim rodzaju! Tym razem Mariusz Nałęcz-Nieniewski zagra między innymi kawałki takich grup jak The Doors, Queen, czy Republika.

Pojawią się tez inne legendy rocka - między innymi Joy Division i Radiohead. Jakie kawałki pojawią się na antenie EskiROCK? Słuchajcie Kultowej Godziny od 10:00!

Jeśli chcielibyście stać się częścią Kultowej Godziny w EsceROCK, przesyłajcie swoje zgłoszenia. Wystarczy, że na naszej stronie eskarock.pl znajdziecie specjalną zakładkę. Pamiętajcie, żeby koniecznie zostawić nam swój numeru telefonu! ;D

--------------------------------> KULTOWA GODZINA <--------------------------------

Kultowy kawałek, który zaproponujecie, może trafić na naszą playlistę! Wystarczy, że w kilku zdaniach napiszecie, dlaczego właśnie ten numer powinniśmy zagrać. Czekamy!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz