01.09.2014 (14:30)

Poranna Rozgrzewka: Kasabian "48:13" do zgarnięcia!Kasabian 48:13 to kontynuacja muzycznych poszukiwań grupy. Dwa kawałki z nowego wydawnictwa Kasabian - Ees-Eh i Bumblebee znacie bardzo dobrze z anteny EskiROCK. Teraz macie okazję posłuchać wszystkich utworów z krążka 48:13! Kasabian w nowej odsłonie będą mieć dla Was Agnieszka Szkuta i Wiktor Brzozowski!

Nowy album Kasabian 48:13 to 13 utworów, które w sumie trwają dokładnie 48 minut i 13 sekund. To właśnie z tego albumy pochodzi kawałek Eez-eh. Kasabian nieźle namieszało nim na rockowej scenie!

Poranna Rozgrzewka: Linkin Park "The Hunting Party" do zdobycia od poniedziałku!


Album Kasabian 48:13 to piąty krążek w ich karierze. Wszystkie kawałki na nowej płycie Kasabian 48:13 wyprodukował i napisał gitarzysta i drugi wokalista zespołu, Sergio Pizzorno. Jak się okazuje, muzyk od zawsze uwielbiał hip hop, muzykę gitarową późnych lat 60 - tych i właśnie elektronikę.  „Czułem wewnętrzne przekonanie, że na tym krążku możemy być jeszcze bardziej bezpośredni i szczerzy. Obdzierałem naszą muzykę z warstw, zamiast ją w nie owijać. " - powiedział.

Zostań ekspertem EskiROCK. Oceń kawałki, które gramy!

Kasabian 48:13 to kontynuacja artystycznych poszukiwań zespołu. Czy udana? Przekonajcie się sami!

 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz