21.08.2014 (18:30)

Red Hot Chili Peppers "Road Trippin’ Through Time" do zdobycia w Porannej Rozgrzewce!Road Trippin’ Through Time Red Hot Chili Peppers to jedyna w swoim rodzaju muzyczna składanka, na której znalazły się takie kawałki, jak Give It Away, Under The Bridge, czy By The Way. Chcielibyście dostać od nas ten album? Słuchajcie Porannej Rozgrzewki w EsceROCK!

Road Trippin’ Through Time Red Hot Chili Peppers to zbiór najbardziej znanych kawałków zespołu. To jedyna płyta w swoim rodzaju! Znalazło się na niej 18 numerów. śród nich także te kultowe - Under The Bridge, Californication, czy Aeroplane. Red Hot Chili Peppers Road Trippin’ Through Time może być Wasza!

ROCKOWE HITY 2014: Zostań Rockowym Ekspertem EskiROCK [VIDEO]


"[...] można śmiało powiedzieć, że w świecie radia nikt nie dorównuje Peppersom. Singiel Dani California jest jedną z 3 piosenek w historii Alternatywnej listy przebojów Billboardu, które zadebiutowały na pierwszym miejscu. RHCP mają także rekord największej ilości singli na pierwszym miejscu (w sumie 11!), oraz największej ilości tygodni spędzonych na pierwszym miejscu (łącznie 81 tygodni!) [...]” - czytamy w oficjalnym opisie płyty.

Album Road Trippin’ Through Time Red Hot Chili Peppers będą mieć dla Was Agnieszka Szkuta i Darek Król. Słuchajcie EskiROCK od rana!

TRACKLISTA:

1. Give It Away
2. Under The Bridge
3. Suck My Kiss
4. Scar Tissue
5. Breaking The Girl
6. Around The World
7. Otherside
8. Aeroplane
9. Californication
10. By The Way
11. Snow: Hey Oh
12. Soul To Squeeze
13. Tell Me Baby
14. Dani California
15. Can’t Stop
16. Parallel Universe
17. The Zephyr Song
18. Road Trippin’NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz