21.08.2014 (20:30)

Kultowa godzina w piątek: książka "Patrząc jak krwawisz. Saga Guns N' Roses" może być Wasza!Autor bestsellerów New York Times’a, Stephen Davis, napisał genialna biografię Guns N' Roses. Książka szczegółowo opisuje każdego z członków zespołu, zdradza też nieprawdopodobne historie z życia Axla Rose. Patrząc jak krwawisz. Saga Guns N' Roses może trafić w Wasze ręce! Słuchajcie Kultowej Godziny w EsceROCK!

Legendy rocka, zespół Guns N' Roses na całym świecie sprzedali 90 milionów płyt. Za sprawą kontrowersyjnych albumów i monstrualnych, światowych tras koncertowych zapisali się w historii hard rocka. Nikt wcześniej nie opowiedział kompletnej historii tego niezwykłego zespołu. Udało się to dopiero Stephenowi Davies'owi.

ROCKOWE HITY 2014: Zostań Rockowym Ekspertem EskiROCK [VIDEO]


To jedyna pełna biografia Guns N' Roses! Książkę czyta się bardzo dobrze, chwilami ma się wrażenie, że to powieść - takie są opinie fanów zespołu. Patrząc jak krwawisz. Saga Guns N' Roses to dzieło jedyne w swoim rodzaju! Właśnie tę książkę będzie miał dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski!


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz